“PURE ENERGY, TO JE NAPU. 100% PŘÍRODNÍ ENERGETICKÝ GEL.  
 RECHARGE YOUR BODY WITH

PURE NATURE.”
Ivan Rybařík, ČISTÝ SPORT 

Představujeme vám náš vlastní energetický gel. NAPU  je vyvážená kombinace  účinných minerálních a enzymatických látek pro pozvolné uvolňování energie a podporu maximálního výkonu při sportu a tělesné zátěži.

Obsahuje čistě přírodní látky, je bez chemických konzervantů, aromat a barviv.

Roky jsme intenzivně pracovali na stabilní receptuře čistého sportovního gelu. Recepturu se podařilo vyladit k naší plné spokojenosti.

Je postaven na bázi rýžového sirupu a neobsahuje žádné umělé přísady, rafinované glukózové  či fruktózové sirupy,  konzervanty, sladidla, barviva ani nic podobného.
V ČISTÉM SPORTU nepoužíváme chemii. Proto je náš gel bez chemických přísad. 
 

Nenajdete v něm žádné konzervanty, barviva, dochucovadla, stabilizační látky, ani jiné podobné chemikálie. V gelu nenajdete ani glukózový nebo fruktózový sirup, ani invertní sirupy.

Hlavní složku tvoří rýžový sirup, dále je to komplex minerálních a enzymatických látek. Ve složení najdete také výluh japonské byliny Shiso.

O NAPU?

PROČ NAPU?

Během aktivit ve vysoké výkonnosti dochází k vyčerpání sacharidových zásob glykogenu ze svalů. Abychom pomohli našemu tělu nadále vykonávat pohybovou aktivitu s vysokou intenzitou, je třeba správně doplňovat zásoby zpět. K tomu slouží náš NAPU energetický gel.

NAPU energetický gel efektivně udržuje hladinu sacharidového „paliva“ před a během výkonu.
Současně dodává našemu tělu vyvažující energii v podobě námi vytvořeného komplexu ENACO, složeného z bylin, enzymů a specifických nutrientů.

NAPU je:

bez cukru

bez chemie a stabilizátorů

bez glukózového a kukuřičního sirupu

bez barviv a dochucovadel

bezlepkový

čistě přírodní

plně funkční a vyvážený

vyvinutý specialisty na sport a výživu

je vhodný k dennímu používání

vhodný i pro děti a mladé závodníky

bez stimulatnů

testován po mnoho let profesionály na nejnáročnějších závodech světa

DÁVKOVÁNÍ

Použijte cca 20 minut před zátěží 1 dávku (30g) a zapijte dostatečným množstvím vody.

Během zátěže je možné použít 1 – 2 dávky, které VŽDY zapijte vodou.

Maximální denní doporučená dávka – 6 dávek.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

SLOŽENÍ NAPU energetického gelu:

Rýžový sirup je tekutější než ostatní rostlinné sirupy, má neutrální chuť a poměrně nízkou sladivost. Vyrábí se fermentací rýže. Neobsahuje fruktózu, ani sacharózu. Má nízký glykemický index a to kvůli vysokému obsahu maltózy, což znamená, že nezvýší hladinu cukru v krvi tak rychle, jako je obvyklý cukr nebo čistá glukóza. Nezatěžuje tedy slinivku.

Cascara je sušená dužina kávovníkových bobulí, třešní, a připravuje se jako čaj. Cascara kávový čaj obsahuje malé množství kofeinu a antioxidanty. Podporuje detoxikaci, čištění těla. Normalizuje trávicí systém, včetně střevní mikroflóry a má protizánětlivý účinek.

Perilla frutescens – Perila křovitá a nebo také Shiso, se vyznačuje citronovou nasládlou chutí. Snižuje míru únavy a vyčerpání, podporuje nervovou soustavu a produkci cytokinů a specifických protilátek, které zasahují téměř do všech dějů v organismu. Tyto látky potlačují některé nepřiměřené reakce organismu, jiné naopak příznivě regulují. Extrakt z listů červené odrůdy má vzhledem k obsaženým flavonoidům a antokyanům vysoký antioxidační potenciál. Tuky obsažené v oleji této byliny se vyznačují vysokým obsahem esenciálních mastných kyselin.

Zázvorová šťáva ze Zázvorovníku obecného – Zingiber officinale, nebo také Ginger, má antibakteriální a protizánětlivé účinky. Přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi, normalizuje činnost kardiovaskulárního, trávicího a dýchacího systému, posiluje přirozenou obranyschopnost. Je silným antioxidantem.

Kukicha je tradiční japonský zelený čaj v bio kvalitě, vyrobený pražením čajovníku čínského. Kukicha má alkalizující charakter, posiluje krev a proto nás posílí a osvěží, když jsme unaveni. Při přípravě čaje kukicha dochází k uvolnění velkého množství minerálních látek v tělem vstřebatelné podobě, jako např. vápník, hořčík, mangan, železo aj.

Umeboshi se vyrábí z japonských ume švestek nakládaných v mořské soli s listy Shiso. Umeboshi obsahují bílkoviny, minerály a tuky v dvojnásobném množství než jiné druhy ovoce. Jsou zvláště bohaté na vápník, železo a fosfor, mangan, sodík, hořčík apod. Tyto látky jsou zde obsaženy ve stoprocentně vstřebatelné podobě. Mají alkalizující účinek. Kyselina citrónová v umešvestkách usnadňuje vstřebávání zásaditých minerálů, jako železo, hořčík apod., z jiných potravin v tenkém střevě. Kyselina citrónová také odbourává v naší krvi a v tkáních kyselinu mléčnou, která se v těle vytváří při trávení a při námaze.

Mumio je horská pryskyřice nazývaná také “Slzy hor” nebo “Černé zlato”. Mumio je přírodní směs organických i anorganických látek. Anorganická část obsahuje více než 50 životně důležitých prvků, mezi nimi je 10 různých oxidů kovů. Organickou část tvoři kolem 30 makro i mikroelementů, 6 aminokyselin, řada vitamínů, éterické oleje a další biologicky aktivní látky. Všechny účinné látky jsou ve velmi dobře vstřebatelné formě.

NATURE AND PURITY
TO JE NAPU